klimatyzacja do biura serwis klimatyzacji serwis klimatyzacji do biura

WENTYLACJA

WENTYLACJA jest to wymiana powietrza w pomieszczeniach, polegająca na usuwaniu powietrza zanieczyszczonego i doprowadzeniu powietrza świeżego. Zadaniem wentylacji jest usuwanie z pomieszczeń zamkniętych (biurowych, mieszkalnych, produkcyjnych itp.) powietrza zanieczyszczonego, a dostarczenie powietrza świeżego, czystego o określonej temperaturze, tzn. jego oczyszczenie i podgrzanie do wymaganej temperatury przed wprowadzeniem do pomieszczeń. Wentylacja poprawia - zgodnie z wymaganiami organizmu ludzkiego czy procesu produkcyjnego - stan i skład powietrza poprzez jego wymianę w pomieszczeniu.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu wentylacji i rekuperacji. Świadczymy pełen zakres usług począwszy od projektu po montaż wraz z przygotowaniem dokumentacji powykonawczej.

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji wentylacyjnych w lokalach gastronomicznych, sklepowych i biurowych. Współpracujemy z uznanymi projektantami, aby system wentylacji był jak najlepszy a zarazem najtańszy w realizacji i eksploatacji.